Emrem

Web site tasarım; "sozsistem.com" 2014
 • EMREM ZİRAATÇILIK

  EMREM ZİRAAT olarak; “İYİ TARIM UYGULAMALARI” kapsamında sertifikası bulunan, zirai üretimde yer alan eğitimli ve tecrübeli elemanlarının da dahil olduğu Milli bir sorumluluk bilinciyle, Zirai Üretim sürecinde halkımız arasında HORMON olarak adlandırılan, bitki bünyesinde kalıcı olacak ilaçları, toprakta da kalıntı yapacak kimyevi maddeleri ve bitkiyi satışa hazırlayacak kızartıcı maddeleri kullanmadan üretim geçekleştirmeyi kendine prensip olarak benimsemiş Bilinçli ve Sorumlu bir firmadır…

  Ürettiğimiz her türlü mamülün üretiminde kullanmak üzere, kendi tarla ve bahçelerimizde, kendi mahsüllerimiz olan taze meyve ve sebzeleri ve bu mahsullerden üretilen tüm mamülleri hijyen ve doğallığa önem vererek üretiyor ve başta İzmir ilimiz olmak üzere ülkemizin birçok iline yine firmamıza ait uygun araçlarla sevk ediyoruz.

  Lokantalarımızda sunulan ızgara, döner ve yemeklerimizde kullandığımız, doğal zeytinyağını kendi zeytin ağaçlarımızın dallarından özenle toplayıp, tamamen doğal yöntemlerle sıkıp, olgunlaştırıcı ya da asitliği düzenleyici katkılar kullanılmadan üretiyoruz.

  Pekmez ve reçellerimizi ise, kendi üretim bahçelerimizden toplayarak hijyenik koşullarda ve tatlandırıcı kullanmadan imal etmekteyiz…

  Kısacası üretilen hiçbir mamülümüzde bozulmayı önleyici, doğal olmayan hiç bir malzeme kullanılmadığını ifade etmek isteriz.

  EMREM BESİCİLİK

  EMREM BESİCİLİK olarak; Uzman Veteriner ve Besi Uzmanlarımız kontrolünde, tamamen katkısız doğal yemlerle yetiştirdiğimiz kendi hayvanlarımızdan elde edilen, en iyi kalite et ve %100 dana ve kuzu etlerimizi öncelikle kendi markamız mamullerinin üretiminde değerlendirmekteyiz.

  EMREM SUCUKLARI’nı kendi hayvanlarımızdan elde edilen etlerimizle, formülü uzun yıllar alan çalışmalarımız sonucu, bugün sucuklarımıza eşsiz lezzetini veren, kendi oranlarımızla ilave ettiğimiz tamamen Doğal Baharatlarla tatlandırarak üretmekteyiz.

  EMREM YOĞURTLARI’mızın üretiminde ana maddeden başlayarak hijyen ve doğallık ön planda tutulmaktadır. Yoğurtlarımızda kendi çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz hayvanların sütünü kullanıp, yoğurtta kıvam verici katkı maddesi ve hariçten kaymak yapıcı malzemeler kesinlikle kullanmamaktayız.

  EMREM TEREYAĞLARI’mızı hayvansal menşeli üretip, bitkisel kaynaklı üretimden uzak duruyoruz…