Emrem

Web site tasarım; "sozsistem.com" 2014
 • EMREM GIDACILIK

  Gıda üretiminde de hijyen ve doğallığa önem vererek, üretilen malzemelerde bozulmayı önleyici, doğal olmayan hiç bir kimyasal katkı maddeleri kullanmıyoruz.

  İnsanlığa faydalı olma ilkesiyle yola çıkan Emrem A.Ş. üretimin doğallığını ve kalitesini, ticaretin dürüstlük anlayışıyla birleştirerek, en iyi hizmet standartlarını yakalamayı başarmıştır.

  Her geçen gün tecrübesini arttıran ve altyapısını zenginleştiren Emrem A.Ş. hemen hemen her türlü üretim faaliyetlerini gerçekleştirebilecek bir noktaya ulaşmıştır. Süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, tarım ürünleri, balıkçılık ve arıcılık şirketimiz bünyesinde üretimden, son kullanıcıya sunuma kadar verilebilen hizmetlerdendir.

  Ayrıca marketçilik ve lokantalarımızla üretilen ürünlerin el değiştirmeden ve güler yüzle daha lezzetli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak da faaliyetlerimiz içinde yer almaktadır. Emrem Tereyağını, bitkisel kaynaklı değil, hayvansal menşeli imal ediyoruz, Emrem PekmezveReçellerini, kendi üretim bahçelerimizden toplanan meyvelerle, hijyenik koşullarda üretiyoruz.

  Gün geçtikçe bilinçlenen tüketicimizin Hijyenik Ambalajlı ve sağlıklı olduğuna emin olduğu ürünleri satın almak istemesindeki titizliğin farkında olan EMREM AŞ.nin Müşteri memnuniyetini ve güvenini tesis ettirmedeki başarısı günden güne artmaktadır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın onayına, TSE Kalite Belgesi’ne, ISO 9001 Kalite Belgelerine göre gerçekleşen gerek et, gerekse şarküteri ürünleri üretimlerimiz tesislerimizde, hijyenik ortamlarda, paketleme ve ambalaj sistemlerimizle Gazlı Vakumlu olarak el değmeden paketlendikten sonra marketlerimizin raflarında yerini almaktadır.

  EMREM MARKETÇİLİK

  Ürettiğimiz her türlü mamülün üretiminde kullanmak üzere, kendi tarla, bahçe ve besihanelerimzde kendi mahsüllerimiz olan taze meyve, sebze, et, süt vs. tamamen doğal yöntemlerle işleyip, hiç bir aracı olmaksızın, üreticiden direk halka mantığı ile ekonomik olarak, İzmir ilimiz başta olmak üzere, Türkiye'mizin birçok ilinde mevcut şubelerimiz ve kendi market ve pazar yerlerimizde siz değerli halkımıza ulaştırıyoruz.

  Ülkemizin her yerinde marketçilik sektörü yaygın bir hal almıştır. EMREM AŞ. olarak bu sektördeki en büyük avantajımız, kendi zirai ve hayvansal çiftliklerimiz olması sebebiyle, mamullerimizin üretiminde dışarıdan alıma gitmeye gerek kalmadan, tamamen kendi yetiştirdiğimiz ürünlerle imalat gerçekleştirip, bu mamulleri yine kendi marketlerimizde halkımıza sunuyor olmamız dolayısıyla, bu sebeplerden elde ettiğimiz maliyet düşüklüğü avantajını da müşterimize yansıtıyor olmamızdır. Dolayısıyla müşterimiz kalite ve uygun fiyatı bir arada bulduğu zaman doğal olarak aradığını da bulmuş oluyor. Buna bir de üretimlerimizin tamamen doğal olarak gerçekleşmesi, bize özel üretim metot ve formüllerimizden kaynaklı damak tadı da eklenince, müşterimizin bir marka olarak Emrem Marketlerini ve Emrem Ürünlerini tercih etmesi kaçınılmaz oluyor.

  Marketçilik sektöründe müşterinin aradığı en önemli özellikler olan; Kalite - Uygun Fiyat – Hizmet olgusunun farkında olan bizler, EMREM AŞ. Ailesi olarak, başta İzmir halkımız ve ülkemiz genelinde açılmaya başlanan ve sayıları hızla artan şubelerimizle çok yakında tüm halkımızın kalite, uygun fiyat ve hizmeti EMREM MARKETLERİnde bulacaklarının teminatıyız.