Emrem

Web site tasarım; "sozsistem.com" 2014

TİCARİ BİLGİLER

TİCARET SİCİL NO: BUCA-2191-K-7316

MERSİS_NO: 1175985776476924

ŞİRİNYER V.D. 334 010 6129

EMREM

ZİRAAT, HAYVANCILIK, GIDA, MARKETÇİLİK, İNŞAAT, SAN.VE TİC.A.Ş.

BAŞKANDAN MESAJ

Her kurum ve kuruluş hizmet amaçlıdır. Değerli site ziyaretçileri "EMREM A.Ş."yi kurarken esas amacım insanlara hizmet etmek, insanlığa yararlı olmaktır.

Yıllardır bu inançla kuruluşunu yaptığım, yönetiminde yer aldığım Şirketimiz günden güne yükselen bir ivme ile büyümesine hızla devam etmektedir.

İnsanlığa faydalı olma ilkesiyle yola çıkan Emrem A.Ş. üretimin doğallığını ve kalitesini, ticaretin dürüstlük anlayışıyla birleştirerek, en iyi hizmet standartlarını yakalamayı başarmıştır.

Gücünü inancından alan Şirketimizde, insanların mutlu olması en öncelikli gayemizdir.

Şirketimizin Ana Prensibi olan bu anlayışı, Genç nesillerimize de aktarmak amacıyla, çalışmalarımıza azimle devam etmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Merkezi İzmir’de bulunan, Emrem Ziraat ve Hayvancılık Gıda Marketçilik İnşaat ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Düşünür-Yazar Abdüsselam SEMRE tarafından 30 Nisan 1998 tarihinde kurulmuştur.

Kuruluşunun en büyük amacı yurt ekonomisine katkı sağlayıp ticari kazanç elde ederek insanımıza iş imkanı sağlamaktır. Çalışmalarıyla 16 yıldır yurdumuzda zaman zaman yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen ayakta kalmayı başarmış, dikkat çeker bir büyüme de sağlamıştır. Bu anlamda tarımsal üretim, hayvancılık ve hizmet sektöründe yerini almıştır. İnsanlığa faydalı olma ilkesiyle yola çıkan Emrem A.Ş. üretimin doğallığını ve kalitesini, ticaretin dürüstlük anlayışıyla birleştirerek, en iyi hizmet standartlarını yakalamayı başarmıştır. Her geçen gün tecrübesini arttıran ve altyapısını zenginleştiren Emrem A.Ş. hemen hemen her türlü üretim faaliyetlerini gerçekleştirebilecek bir noktaya ulaşmıştır. Süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, tarım ürünleri, balıkçılık ve arıcılık şirketimiz bünyesinde üretimden, son kullanıcıya sunuma kadar verilebilen hizmetlerdendir. Ayrıca marketçilik ve lokantalarımızla üretilen ürünlerin el değiştirmeden ve güler yüzle daha lezzetli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak da faaliyetlerimiz içinde yer almaktadır.

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Şirketimize ait Kurumsal Veriler;